تماس با مشاوران 66581172

در صورتی که در مورد پاک کردن کش اینستاگرام مشکلی دارید و یا درخصوص cache اینستاگرام ایفون سوالی دارید می توانید با:

 

شماره تماس  ۰۲۱۶۶۵۸۱۱۷۲ از طریق تلفن ثابت (کل کشور)

( از ساعت ۸ صبح الی ۸ شب )

 

تماس گرفته و با کمک کارشناسان سگال سرویس مشکل خود را رفع نمایید.

( در صورت اشغال بودن خطوط ، مجددا تلاش کنید )

 

بعضی از کاربران گوشی های آیفون با مشکل پر شدن حافظه آیفون مواجه هستند که برای خالی کردن حافظه آیفون مطالعه مقاله کمبود حافظه در آیفون را به شما دوستان عزیز پیشنهاد می کنیم ، معمولا بخش زیادی از حافظه به جز اطلاعات شخصی و مهم شما اختصاص به بخش other در آیفون دارد ، فضای other در ایفون چیست ؟ برای فهمیدن این سوال و پاک کردن other ایفون می توانید مقاله نحوه از بین بردن other ایفون را مطالعه کنید . بخشی از فضای other مربوط به کش برنامه های داخل گوشی و آهنگ ها و عکس ها است . همه ی ما با برنامه اینستاگرام آشنایی داریم ، cache برنامه هایی مثل اینستاگرام و تلگرام به نسبت برنامه های دیگر بیشتر است ، در خصوص تلگرام در مقاله چگونه کش تلگرام را پاک کنیم صحبت کردیم ، در مقاله امروز سگال سرویس قصد داریمپاک کردن کش اینستاگرام و پاک کردن cache اینستاگرام درآیفون را برای شما دوستان عزیز شرح دهیم .

مطالعه مقاله حذف اکانت اینستاگرام را به شما دوستان عزیز پیشنهاد می کنیم .

 

 

 

پاک کردن کش اینستاگرام در آیفون

همانطور که گفتیم کش برنامه هایی مثل اینستاگرام به نسبت ، بیشتر از برنامه های دیگر است ، تمام سرچ ها ، عکس ها و فیلم هایی که مشاهده کرده اید و … در حافظه کش ذخیره می شود و به صورت پنهان باقی می ماند . در این قسمت برای پاک کردن کش اینستاگرام در آیفون سه روش را برای شما دوستان عزیز شرح می دهیم .

روش اول

سریع ترین و راحت ترین روش برای پاک کردن cache اینستاگرام ایفون پاک کردن برنامه اینستاگرام یا همان uninstall کردن برنامه ودوباره install کردن آن است . با انجام این کار cache اینستاگرام ایفون شما پاک می شود و با نصب مجدد برنامه تمام اطلاعات شما باز می گردد . در صورت فراموشی پسورد خود برایبازگردانی اکانت اینستاگرام مطالعه مقاله چگونه اکانت اینستاگرام خود را باز گردانیم را به شما دوستان عزیز پیشنهاد می کنیم .

 

روش دوم

همانطور که می دانید هیچ روشی برای پاک کردن کش اینستاگرام در آیفون وجود ندارد . اما در این قسمت می خواهیم پاک کردن cache اینستاگرام در آیفون را با استفاده از خود برنامه اینستاگرام برای شما دوستان عزیز شرح دهیم . برای پاک کردن کش اینستاگرام مراحل زیر را انجام دهید :
–    وارد برنامه اینستاگرام خود شوید .
–    در صفحه اصلی روی آیکون چرخ دنده تپ کنید .
–    گزینه clear search history را انتخاب کنید .
–    قسمتی از کش اینستاگرام شما پاک می شود .

 

 

روش سوم

استفاده از برنامه های پاک کننده کش مثل  imyfone umate برای پاک کردن کش اینستاگرام در آیفون و کش هر برنامه دیگری در آیفون بسیار مناسب است . برای پاک کردن cache اینستاگرام در آیفون با استفاده از نرم افزار imyfone umate مراحل زیر را انجام دهید :
–    برنامه imyfone umate را دانلود کنید .
–    بعد از نصب برنامه در کامپیوتر خود آن را باز کنید .
–    گوشی آیفون خود را به رایانه متصل کنید .
–    در صفحه برنامه imyfone umate روی گزینه Quich scan کلیک کنید .

 


–    صبر کنید تا برنامه imyfone umate با سیستم ios شما سینک شود .
–    در صفحه باز شده فایل های temporary files و junk files را با کلیک روی گزینه clean پاک کنید .

 

 


–    کش تمام برنامه ها از جمله پاک کردن کش اینستاگرام در آیفون شما با موفقیت انجام شد .