تماس با مشاوران 66581172

مایکروسافت به تازگی نسخه پایدار جدیدی را از مرورگر Edge برای دستگاه‌های اندرویدی منتشر کرده است که در کنار عملکرد بهتر دارای چند قابلیت جدید و تازه نیز هست.

چندی پیش مایکروسافت نسخه نهایی از مرورگر اج را در اختیار کاربران دستگاه‌های مبتنی بر سیستم عامل اندروید و iOS قرار داد تا این مرورگر که در ابتدا قرار بود به صورت اختصاصی تنها در دسترس کاربران ویندوز ۱۰ باشد به دیگر دستگاه نیز راه پیدا کند. پس از انتشار نسخه‌ آزمایشی و بتای جدیدی از این مرورگر در هفته‌های گذشته، مایکروسافت امروز قابلیت‌های جدید این نسخه‌‌ها را در نگارش نهایی جدیدی در دسترس گذاشت.

Edge2.jpg - 32.19 kB

نسخه جدید از مرورگر Edge که با شماره نسخه ۱٫۰٫۰٫۱۵۶۱ برای سیستم عامل اندروید منتشر شده است در کنار بهبود سرعت در بارگذاری صفحات وب، قابلیت‌های تازه دیگری نیز در خود جای داده است. مد کاری جدید برای مطالعه اسناد و سایت‌های بر پایه متن، یکی از ویژگی‌های جدید این مرورگر در نسخه جدید خود است. از میان دیگر ویژگی‌های جدید اضافه شده به مرورگر اج در این نسخه می‌توان به امکان به اشتراک گذاری لینک‌ها و متون از دیگر برنامه‌ به این مرورگر اشاره کرد. این قابلیت‌ مدت‌هاست که در دیگر مرورگرهای اندرویدی از جمله گوگل کروم در دسترس کاربران قرار گرفته است.

با استفاده از این قابلیت، کاربران می‌توانند بدون نیاز به انتخاب و کپی و Paste کردن لینک‌ها، آن‌ها را به صورت مستقیم از طریق این مرورگر باز و مشاهده کنند. سازگاری کامل این مرورگر با سیستم عامل اندروید ۸ از دیگر قابلیت‌های جدید این نسخه است.