تماس با مشاوران 66581172

در صورتی که درخصوص انتقال کانتکت ها از آیکلود به آیفون سوالی دارید می توانید با:

 

 

شماره تماس  ۰۲۱۶۶۵۸۱۱۷۲ از طریق تلفن ثابت (کل کشور)

( از ساعت ۸ صبح الی ۸ شب )

بعد از خرید گوشی موبایل، معمولا کاربران تمایل دارند پیش از هر اقدامی، انتقال کانتکت های خود از گوشی قدیمی به جدید را انجام دهند. در گوشی های اندروید شما می توانید به راحتی این کار را انجام دهید و مخاطبین خود را روی حافظه جانبی و یا سیم کارت ذخیره کرده و به گوشی جدید خود انتقال دهید. اما در گوشی های آیفون حافظه جانبی برای ذخیره مخاطبین وجود ندارد و باید از طریق یکی از نرم افزار های iCloud و یا iTunes  اقدام به انتقال مخاطبین کنید. با توجه به اهمیت این موضوع، در ادامه روش انتقال کانتکت ها از آیکلود به آیفون را آموزش می دهیم.

برای حل مشکلات آیفون خود مقالات فراموش کردن اپل آیدی ، گیر کردن روی لوگو اپل و ریست کردن سوالات امنیتی اپل  را دنبال کنید.

 

نحوه انتقال کانتکت ها از آیکلود به آیفون

برای انتقال مخاطبین از آیکلود به آیفون مراحل زیر را طی کنید:

۱-  گوشی آیفونی که قصد انتقال کانتکت ها از آن را دارید به اینترنت متصل کنید.
۲-  وارد بخش Settings شوید.
۳-  مسیر iCloud > BackUp را طی کنید.
۴-  از فعال بودن قابلیت iCloud Backup مطمئن شوید و سپس گزینه Back Up Now را انتخاب و منتظر شوید تا پروسه بکاپ گیری آیفون تمام شود.

توجه داشته باشید که انتقال مخاطبین و بکاپ گرفتن از آنها به کمک آیکلود حجم اینترنت شما را مصرف می کند.

 

بعد از انجام بکاپ گیری از مخاطبین در گوشی قدیمی ، اینبار سیم کارت خود را وارد گوشی آیفون جدید کنید و بعد از راه اندازی گوشی مراحل زیر را طی کنید :
۱-  بعد از راه اندازی دستگاه از شما خواسته می شود که به اینترنت متصل شوید تا مراحل بعدی جهت راه اندازی گوشی انجام شود.
۲-  وقتی در راه اندازی آیفون خود به بخش Apps & Data رسیدید ، گزینه Restore from iCloud Backup را انتخاب نمایید و روی Next کلیک کنید.
۳-  با وارد کردن اپل آیدی که قبلا در گوشی قدیمی خود از آن استفاده می کردید و در مرحله قبل با آن اپل آیدی در آیکلود بکاپ گرفته بودید ، وارد حساب آیکلودی خود شوید.
۴-  در این مرحله با انتخاب فایل بک آپ گرفته شده و بعد از انجام فرایند ریستور می توانید مخاطبین گوشی قدیمی خود را روی گوشی جدید نیز مشاهده کنید.