تماس با مشاوران 66581172

بعضی از کاربران اینستاگرام دو یا حتی چند اکانت شخصی یا بیزینس اینستاگرام دارند ولی بعد از ساخت چند اکانت مختلف روی یک گوشی هوشمند، اینستاگرام دیگر اجازه‌ی ساخت اکانت را در آن گوشی هوشمند را نمی‌دهد و کاربر برای ساخت اکانت بعدی با ارور too many users have been registered on this device مواجه می‌شود. ما در این مقاله می‌خواهیم دو روش مختلف برای رفع ارور ساخت اکانت اینستاگرام را به شما عزیزان آموزش دهیم. اگر شما از آن دسته افرادی هستید که در هنگام ساخت اکانت اینستاگرام روی گوشی خود دچار مشکل هستید

روش اول، روش کاربردی و بسیار سریعی بود ولی تنها ایرادی که می‌توان به روش اول گرفت نیازمند بودن یه یک کامپیوتر است. اگر شما دسترسی به کامپیوتر ندارید یا مایل هستید روی گوشی خود دوباره بتوانید اکانت اینستاگرام بسازید باید طبق مراحلی که خدمت شما عزیزان آموزش می‌دهیم عمل کنید.

نرم افزار parallel space – multi account (فضای مجازی) شما را قادر به ایجاد یک فضای مجازی روی گوشی اندرویدی خود می‌کند که در این فضا می‌توانید از تمام نرم افزار های گوشی خود یک نمونه مشابه ولی بدون هیچ ارتباط و تداخلی با نرم افزاری که روی خود گوشی شما نصب است ایجاد کنید. توسط نرم افزار parallel space شما قادر هستید تا تمام نرم افزار‌‌های پیام‌رسان، بازی‌ها از جمله بازی clash of clans و تمام برنامه‌های گوشی خود را دو بار روی گوشی خود نصب کنید.
با نصب برنامه parallel space یک سرویس گوگل‌پلی دیگر روی گوشی شما ساخته می‌شود و به دلیل اینکه اطلاعات ساخت اکانت ‌های قبلی شما توسط اینستاگرام از گوگل‌پلی تامین می‌شود، شما قادر به ایجاد اکانت‌های بیشتری روی گوشی خود هستید.
برای این کار باید نرم افزار parallel space را از گوگل‌پلی یا لینک قرار داده شده در انتهای مطلب دانلود کرده و اقدام به نصب آن فرمایید.

رفع ارور ساخت اکانت اینستاگرام

وقتی نصب برنامه parallel space پایان یافت روی گزینه open کلیک کنید تا برنامه باز شود.

رفع ارور ساخت اکانت اینستاگرام

سپس صبر کنید تا صفحه‌ای همانند تصویر زیر برایتان ظاهر شود و روی گزینه start ضربه بزنید.

رفع ارور ساخت اکانت اینستاگرام

در این مرحله شما با لیستی از نرم افزار های پیشنهادی برنامه parallel space مواجه خواهید شد. در این جا شما تیک نرم افزار اینستاگرام را زده و سپس گزینه add to parallel space را بزنید.

رفع ارور ساخت اکانت اینستاگرام

با این کار شما نرم افزار اینستاگرام را به برنامه‌ی فضای مجازی معرفی کرده و اینستاگرام دوم شما آماده کار می‌باشد. کافیست روی اینستاگرام ساخته شده ضربه بزنید تا اینستاگرام دوم شما روی گوشیتان باز شود و آماده استفاده برای ساخت اکانت‌های بعدی باشد.

رفع ارور ساخت اکانت اینستاگرام